1 / 7
2 / 7
3 / 7
4 / 7
5 / 7
6 / 7
7 / 7

Cześć!

Nazywam się Justyna i od 8 lat fotografuję ślubne historie. Przygoda z aparatem zaczynała się od niewinnego hobby, kiedy byłam jeszcze w liceum. 

Kilka słów o mnie


Inspirują mnie przede wszystkim ludzie i ich historie, ich marzenia. Chcę oddawać zdjęcia pełne emocji i naturalności, emanujące życiem i autentycznością, bo to właśnie to sprawia, że każde zdjęcie opowiada swoją własną historię.

Przez lata praktyki zdobyłam nie tylko umiejętności techniczne, ale również wyczucie estetyki, które pozwala mi uwieczniać piękno świata w pełnym kolorze.

Wyróżnia mnie miłość do barw. Każde zdjęcie to prawdziwa eksplozja kolorów, która dodaje energii i głębi każdej historii, jaką chcę opowiedzieć. Uwielbiam zabawy światłem i cieniem i nie potrafię przejść obojętnie obok detali, tworząc niezapomniane wrażenia w odbiorcach.

Jako fotograf, chcę być postrzegana także jako osoba wzbudzająca zaufanie i ciepło. Zawsze możecie liczyć na moją pomoc i wsparcie. Chcę byście czuli się komfortowo, a współpraca ze mną była nie tylko sesją zdjęciową, lecz również inspirującym doświadczeniem.

Jeśli szukasz fotografa, który zatrzyma dla Ciebie niezapomniane chwile, jednocześnie przekazując w nich emocje i naturalność, odezwij się do mnie. Tworzę pełnokolorowe opowieści, które zapadają w pamięć i trwają wiecznie.


Jak pracuję


Pracuję w duchu reportażowym, na stałoogniskowych jasnych obiektywach, które pozwalają mi uchwycić momenty z dwóch różnych perspektyw zachowując piękną plastykę. Lubię podpatrywać Was, emocje towarzyszące Wam tego dnia, staram się być dla Was wsparciem, gdy tego potrzebujecie oraz prawie niewidoczna, gdy cieszycie się chwilą i zabawą.

Swój styl określiłabym jako reportażowy i romantyczny, a przede wszystkim: ponadczasowy. Chcę by zdjęcia zawsze pięknie się prezentowały bez względu na panującą modę i opierały na emocjach i uczuciach. Uwielbiam kolory i ciepłe barwy, ale reportaż uzupełniają oczywiście klimatyczne ujęcia w czerni i bieli. Swoją pracę w dniu ślubu zaczynam od przygotowań, jak każda historia - i Wasz dzień ślubu potrzebuje wstępu, rozwinięcia i zakończenia, by tworzyć spójną i różnorodną całość.

Teraz pora na Was!


Wypełnijcie formularz kontaktowy na tej stronie<, który pomoże poznać mi Wasze oczekiwania i przygotować dla Was ofertę skrojoną na miarę. Napiszcie kilka słów o sobie i o jakich zdjęciach marzycie.


Ready to make it official?

GET IN TOUCH

Using Format