Cześć!

Jest mi niezmiernie miło gościć Cię na swojej stronie. Mam nadzieję, że zatrzymasz się tu na chwilę, by razem z bohaterami przedstawionych historii móc przeżywać ich emocje - miłość, radość, wzruszenie, euforię.  Mam nadzieję również, że to ja będę mogła pomóc Ci w zatrzymaniu Twoich bezcennych chwil.

Fotografuję już od 8 lat, przygoda z aparatem zaczynała się od niewinnego hobby kiedy byłam jeszcze w liceum. Dziś wiem już czego oczekuję od zdjęć, wiem czego oczekuję od siebie. Fotografie mają przede wszystkim zamrażać wspomnienia, być prawdziwymi zapisami danej chwili.

Inspirują mnie przede wszystkim ludzie i ich historie, marzenia, miłość. Ja staram się spełniać swoje marzenie oddając jak najlepsze zdjęcia i zdobywając szczery uśmiech od fotografowanych.

Swój styl określiłabym jako reportażowy i romantyczny, kocham kolory i zdjęcia w ruchu, naturalne światło i jego złotą, ciepłą barwę. Chcę by zdjęcia były ponadczasowe i byście zawsze byli z nich dumni, bez względu na panującą modę.

Realizuję sesje indywidualne, rodzinne, wizerunkowe, reportaże ze chrztu oraz oczywiście pełne emocji reportaże ślubne!

Kocham zwierzęta, więc Wasi czworonożni przyjaciele zawsze są  u mnie mile widziani.


Szukasz magicznych chwil uwiecznionych w kadrze? Jesteś we właściwym miejscu! Specjalizuję się w uwiecznianiu emocji i naturalności. Chętnie stworzę dla Ciebie niepowtarzalne wspomnienia pełne kolorów! 

Jeśli masz pytania lub chcesz omówić swoje potrzeby fotograficzne, napisz do mnie poprzez formularz. Czekam na Twoją wiadomość i mam nadzieję:

Do zobaczenia!

Using Format