Iza i Bartek | wesele w stylu glamour w Hotelu Karo 


Wszystko zaczęło się od targów ślubnych, na których Iza i Bartek wpadli na moją wizytówkę. Muszę przyznać, że to było szczęście, fotografowanie takiego wesela to sama przyjemność.

 Cała otoczka była tak dopracowana, a do tego oni uroczy i tak eleganccy! Wśród przeważającego trendu na rustykalne śluby i wesela (które kocham miłością pierwszą!), miło było uwiecznić takie ponadczasowe i eleganckie przyjęcie, trochę glamour,  z dużą  ilością zieleni przedzierającej się zza przeszklonego parkietu i pojawiającej się w dekoracjach.

Iza wystąpiła w idealnie dopasowanej do figury sukience z trenem. Rozświetlony makijaż i subtelny kok - wszystko grało ze sobą perfekcyjnie. 

Pojawił się i stresu w trakcie przygotowań, lekkie zamieszania, pośpiechy, ale już podczas ceremonii w ich spojrzeniach można było wyczuć tyle zaufania i miłości. Iza i Bartek zobaczyli się dopiero przed ołtarzem - Panna Młoda prowadzona była do ślubu przez  tatę. Mimo, że byliśmy umówieni na dodatkowy plener, w ogrodzie ustawiono altanę ozdobioną żywymi kwiatami by móc uwiecznić emocje towarzyszące im tego dnia podczas mini pleneru. 

Mogłabym jeszcze pisać o pięknych butach, pysznościach, świetle na parkiecie, ale... Nadszedł czas po prostu opowiedzieć historię tego dnia za pomocą fotografii. Miłego oglądania!

  • suknia: Laurelle
  • make up: Kamila Tadriyan Make up
  • garnitur: Signor Leone
  • organizacja/dekoracje: Everyou Ślub
  • papeteria: Broda Zaprasza