Ślub Asi i Kuby w Ogrodzie Babette

To był przepiękny, sierpniowy dzień i można powiedzieć, że dopisało nam wszystko :) Nawet komary nie gryzły!

Towarzyszyłam młodym  od przygotowań do oczepin po 24, najpierw spotkaliśmy się w pokoju hotelowym DoubleTree by Hilton, gdzie Pan Młody ze świadkiem przygotowywali się do ceremonii. To bardzo dobry pomysł, jeśli Wasze domy są daleko od siebie i nie jest możliwe fotografowanie w obu Waszych rodzinnych domach.

Asia, wraz z najbliższymi sobie kobietami, ubierała się w swoim rodzinnym domu, pełnym rodzinnych pamiątek i z niezwykle klimatycznym ogródkiem. 

Przyjęcie odbyło się w magicznym miejscu - Ogród Babette to jedno z ciekawszych miejsc na zorganizowanie zaślubin w okolicy Warszawy. Choć na pierwszy rzut oka wydaje się być miejscem rustykalnym, pełnym drewna, roślin i światełek, to zachowuje przy tym bardzo elegancki charakter dzięki starannej i bardzo bogatej dekoracji sali, a przede wszystkim stołów.

Uwielbiam to, ile tam jest ciepła, pięknie rozmywających się światełek, ale co najważniejsze - to miejsce ma również przekochanych ludzi, którzy są perfekcjonistami i każde przyjęcie dopinają na ostatni guzik :)