Romantyczny ślub w Złotopolskiej Dolinie


Są takie miejsca do których chce się wracać. Ja mam tak zawsze z tym miejscem - Złotopolską Doliną. Gdy usłyszałam od Asi, gdzie planują z Kamilem swoje wesele, wiedziałam, że będzie pięknie! To miejsce nie bez powodu jest mi tak bliskie, nasze wesele również odbyło się w tym miejscu i lepszego nie mogliśmy sobie wymarzyć. Myślę, że to samo mogą powiedzieć Asia i Kamil!

Dzień rozpoczęliśmy od przygotowań u każdego z osobna, w towarzystwie futrzanych przyjaciół Vespy i Mozarta (co za imiona!). W mieszkaniu Asi i Kamila nie brakuje instrumentów, a kot ze swoim imieniem dopełnia to wnętrze całkowicie. W czarnym pianinie zakochałam się od razu, było fantastycznym tłem dla dodatków, zresztą sami oceńcie na zdjęciach! Na koniec Asia zadziwiła nas wszystkich pomysłem samodzielnego prowadzenia auta do kościoła - ta dziewczyna po prostu kocha auta!

Ceremonia odbyła się w jednym z ulubionych kościołów na Bielanach - w lasku bielańskim. Światło i kolory w jego wnętrzu nigdy nie zawodzą. Ksiądz zawsze zaskakuje młodych i gości swoimi atrakcjami na zakończenie mszy. Tym, którzy nigdy tam nie byli nie chcę zabierać niespodzianki ;) Wiele wzruszeń, pełen ciepła wzrok rodziców i oni...ciągle trzymający się za ręce.

Podróż na salę weselną była przyjemną przerwą podczas której można pozbierać myśli po tak wzruszających chwilach i oczywiście napięciu w trakcie ich łapania - by nic nie umknęło. Złotopolska Dolina przywitała całym wachlarzem wspomnień, i jak zawsze - przepięknie przystrojonym wnętrzem. Hortensje w niebieskim kolorze, dużo zieleni, słoiczki z miodem dla gości, świece, wieńce na drzwiach i tablica powitalna... naprawdę się postarali, by goście zapamiętali to wydarzenie na długo.

Tego dnia udało nam się zrobić dwa plenery, jeden w trakcie zachodu, a drugi na zakończenie reportażu, w nocy. Na parkiecie było ogniście, dzięki oświetleniu i temu ciepłu, bijącemu od nich... 

  • miejsce: Złotopolska Dolina
  • dekoracje: Teraz powiesz tak
  • DJ: DjDreep
  • film: Dalej Dalej Wedding
  • Suknia: MiaLavi
  • Garnitur: Massimo Dutti
  • Fryzura, make up: Studio Freya
  • Biżuteria: Whitepassion Biżuteria Ślubna